OFERTA NR
51780
OFERTA DODANA: 2017-07-28
PRACODAWCA: Klient portalu Praca.pl
MIEJSCE PRACY: Bielsko-Biała / śląskie
Pracownik Działu Technicznego

WYMAGANIA:
Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad pracami wykonywanymi przez serwisy zewnętrzne

  • Obsługa, konserwacja, bieżące naprawy urządzeń i instalacji energetycznych (elektrycznych, gazowych, ciepłowniczych, wentylacyjnych, chłodniczych) produkcyjnych (mechanika), wodno-kanalizacyjnych

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

Oczekujemy:
  • Umiejętności naprawy maszyn i instalacji oraz wykonywania prac ogólnobudowlanych

  • Sumienności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków

  • Znajomości zagadnień energetycznych

  • Podstawowej znajomości pakietów MS Office (Excel, Word, Outlook)

  • Praktycznej znajomości czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy:
  • Opiekę medyczną i atrakcyjne świadczenia socjalne.

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,