OFERTA NR
52135
OFERTA DODANA: 2017-07-28
PRACODAWCA: Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Ełk, Giżycko / warmińsko-mazurskie
Elektronik (m/k)

OPIS STANOWISKA:

  • wykonywanie napraw i serwisów maszyn produkcyjnych i drobnego sprzętu,

  • prace modernizacyjne i konserwacyjne,

  • dokonywanie przeglądów technicznych sprzętu.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: elektrotechnika, elektronika, automatyka,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • uprawnienia kwalifikacyjne SEP do 1 kV - warunek konieczny,

  • umiejętność czytania instrukcji i dokumentacji technicznej,

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,

  • gotowość do pracy w Augustowie (woj. podlaskie),

  • dla osób bez doświadczenia możliwość przyuczenia.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze,

  • zatrudnienie bezpośrednio u klienta, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjny system premiowania oraz pakiet socjalny,

  • pomoc przy relokacji,

  • bezpłatne posiłki,

  • szkolenia,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • miejsce pracy: Augustów.